Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Decyzja W. Lubawskiego nie zaskoczyła SLD

Prezydent Kielc Wojciech Lubawski zapowiedział swój start w nadchodzących wyborach. Po raz piąty będzie się ubiegać o urząd prezydenta miasta. Czy jest to dla nas zaskoczenie?

- Dla nas nie, bo jego start tak na prawdę ogłosił prezes Jarosław Kaczyński. Wojciech Lubawski wykonał po prostu jego wolę - mówi Chłodnicki, kandydat KKW SLD Lewica Razem na urząd prezydenta. I komentuje także przedstawiony przez niego program wyborczy. 

- Prezydent zachowuje się jak podpalacz, który przez 16 lat biegał po wsi, podpalał stodoły, a teraz udaje strażaka i wszystko chce odbudować. Trzeba było robić wszystko rzetelnie przez 16 lat, to teraz nie trzeba by było naprawiać. Prezydent nie wychodził nigdy do ludzi na osiedla, dzisiaj widzimy go w mediach jak przecina wstęgi i otwiera place zabaw. To tylko kampania wyborcza, my nie wierzmy, że prezydent zmienił się po 16 latach, mam nadzieję, że wyborcy również się nie dadzą nabrać - kończy Chłodnicki. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem